Specialista na ÚSES a ochranu krajiny

Brno – Pisárky

Co budete dělat?

• návrh prvků ekologické stability v území s návazností na realizační projekty (biocentra, bikorodory, intravilánová zeleň, revitalizace parků apod.),

Náš nový kolega by měl mít?

• VŠ vzdělání minimálně v bakalářském studijním programu nejlépe v přírodovědném oboru

• orientaci v problematice územního systému ekologické stability a územního plánování

• přehled o nástrojích ochrany krajiny

• základní orientaci v problematice mapování biotopů v ČR

• všeobecný přehled o dotačním programu OP ŽP

• uživatelské znalosti práce s GIS

• základní znalost národní i mezinárodní legislativy v oboru

• osobní zájem o problematiku ochrany přírody, organizační schopnosti, iniciativní přístup k řešení úkolů, komunikativnost

• uživatelské znalosti práce s PC

• ŘP sk. B

Proč byste měli chtít pracovat právě u nás?

• protože jsme stabilní firma rodinného charakteru, využívající dlouholetých zkušeností našich profesionálů

• pracujeme s kvalitním vybavením a používáme moderní technologie

• nabízíme nadstandardní mzdové ohodnocení

• jsme flexibilní zaměstnavatel, nabízíme částečné úvazky, vycházíme vstříc maminkám na rodičovské dovolené, stejně jako studentům v praxi při studiu

• dbáme na dobré pracovní vztahy, pořádáme řadu společenských akcí, kde se rádi potkáváme

Mimoto nabízíme řadu dalších benefitů:

• příspěvek na stravování

• 5 týdnu dovolené

• příspěvek na penzijní připojištění

• smlouvu na dobu neurčitou

• motivační systém odměňování

Ozvěte se nám

Kariéra

Pojďte s námi
utvářet krajinu

Staňte se profesionálem v krajinném inženýrství
a pozemkových úpravách. Pracujte s námi.