Vedoucí pracoviště

Jste-li člověk s chutí posouvat věci dopředu, orientovaný na výsledky a čísla, s lidským přístupem k zaměstnancům, jste přesně ten, koho hledáme.
Brno – Pisárky

Co budete dělat?

• řízení, rozvoj a budování pracovního tým

• reprezentace společnosti u odborné i laické veřejnosti

• řízení zakázek a externích dodavatelů

• monitoring veřejných zakázek a dotačních titulů

Náš nový kolega by měl mít?

• SŠ/VŠ vzdělání nejlépe se stavebním zaměřením

• reprezentativní vystupování

• prokazatelnou zkušenost s vedením týmu

• silné komunikační schopnosti, diplomatickou osobnost

• znalost projekční činnosti v některé z těchto oblastí výhodou: krajinné inženýrství, vodohospodářství, konstrukce a dopravní stavby, životní prostředí, geodézie

Proč byste měli chtít pracovat právě u nás?

• protože jsme stabilní firma rodinného charakteru, využívající dlouholetých zkušeností našich profesionálů

• pracujeme s kvalitním vybavením a používáme moderní technologie

• nabízíme nadstandardní mzdové ohodnocení

• jsme flexibilní zaměstnavatel, nabízíme částečné úvazky, vycházíme vstříc maminkám na rodičovské dovolené, stejně jako studentům v praxi při studiu

• dbáme na dobré pracovní vztahy, pořádáme řadu společenských akcí, kde se rádi potkáváme

Mimoto nabízíme řadu dalších benefitů:

• příspěvek na stravování

• auto i k soukromým účelům

• 5 týdnu dovolené

• příspěvek na penzijní připojištění

• smlouvu na dobu neurčitou

• motivační systém odměňování

Ozvěte se nám

Kariéra

Pojďte s námi
utvářet krajinu

Staňte se profesionálem v krajinném inženýrství
a pozemkových úpravách. Pracujte s námi.